USUWANIE ROZSTĘPÓW

Jeśli rozstępy nie zdążyły jeszcze zblednąć i przybrać barwy otaczającej skóry powinniśmy jak najszybciej przystąpić do ich zwalczania. Mamy kilka metod usuwania rozstępów, które dobieramy indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta.


 • Laser frakcyjny CO2
  Dzięki najnowszej technologii jest nieporównywalny z żadną z innych dostępnych metod. Stanowi jedno z najbardziej efektywnych i najbardziej wszechstronnych urządzeń laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Efektem działania lasera jest zarówno poprawa kondycji skóry jak również pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych struktur kolagenu. Działa na zasadzie uszkodzenia tkanek i pobudzenia komórek do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu rozstępy stają się płytsze, mniej widoczne i z każdym zabiegiem skóra staje się gładsza w dotyku. Pierwsze efekty pojawiają się już po 14 dniach, natomiast przebudowa kolagenu trwa 2-6 miesięcy po zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując kilka zabiegów, w odstępach 6-8 tygodniu.
  Usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym co2 700 zł
 • laser frakcyjny Erbium
  Działanie polega na głębokim wnikaniu wiązki lasera i uszkodzeniu struktur komórkowych w celu pobudzenia ich do pracy. Laser frakcyjny Erbium jest obecnie najskuteczniejsza metodą w walce z rozstępami. Wynikiem jago działania na skórę jest zmniejszenie i redukcja rozstępów a także uelastycznienie skóry poddanej zabiegowi. Pobudza komórki do produkcji kolagenu co powoduje ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Dzięki najnowszej technice urządzenie to umożliwia wykonanie i osiągniecie niesamowitych efektów bez naruszania ciągłości naskórka. Na efekty nie musimy długo czekać, gdyż ujędrnienie i poprawa kondycji skóry następuje po 10 dniach od zbiegu, natomiast przebudowa kolagenu trwa 2-6 miesięcy. Zalecane jest wykonanie kilku zabiegów dla uzyskania najlepszych efektów.
  Usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym erbowym700 zł
 • PerfectSkinTrio R
  Zabieg laserowy składający się z trzech laserów. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z rozstępami. Zabieg laserowy składający się z trzech laserów elosa, lasera frakcyjnego CO2, laser frakcyjny Erbium, połączenie tych technologii w jednym zabiegu daje niesamowite efekt w walce z rozstępami. Laser frakcyjny działa na zasadzie uszkodzenia tkanek i tym samym pobudzamy komórki do pracy i produkcji kolagenu i elastyny. Laser frakcyjny erbium wnika w głębsze warstwy skóry właściwej pobudzając komórki do pracy. Natomiast laser frakcyjny CO2 uszkadza 30 % naskórka po którym dochodzi do złuszczania. Rozstępy stają się mniej widoczne, gładsze a ich kolor przypomina kolor zdrowej skóry.
  Usuwanie rozstępów PerfectSkinTrio R2600 zł

Rozstępy

Rodzaje rozstępów
Rozstępy powstają na skutek gwałtownego rozciągnięcia skóry. W czasie nadmiernego rozciągania skóry dochodzi do rozerwania wiązań kolagenowych zawartych w naskórku...

Metody
Jeśli rozstępy nie zdążyły jeszcze zblednąć i przybrać barwy otaczającej skóry powinniśmy jak najszybciej przystąpić do ich zwalczania...

Zapobieganie
Warto zapobiegać pojawieniu się rozstępów profilaktycznie, zanim pojawią się pierwsze oznaki ich powstawania...

Rozstępy po ciąży
Rozstępy spowodowane ciążą pojawiają się aż u 60% kobiet i wiele mam decyduje się...